R     E     K     L     A     M     A
Dziś jest: 22 listopad 2017, Imieniny: Marek, Cecylia, Wszemiła, Stefan, Jonatan
Super Ogłoszenia Jarosław          Reklama TOP
Strona główna Kupie/Sprzedam Nieruchomości Motoryzacja Praca Firmy/Usługi Oddam darmo
LoginLogowanie
RegisterRejestracja
DodajDodaj ogłoszenie
Moje ogłoszeniaMoje ogłoszenia
WyszukajWyszukaj
PomocPomoc
KontaktKontakt
Baner reklamowy
Studio grafiki i ilustracji - Paweł Błoński, rysownik, ilustrator, Rysownik Warszawa, Rysownik Poznań, Rysownik Łódź, Rysownik Wrocław
  Statystyki serwisu
Użytkownicy:
zarejestrowani: 3802
zalogowanych online: 1
gości online: 7
odsłon serwisu: 414582
Jak zacząć jeżeli szukasz?

Jeżeli szukasz konkretnej rzeczy najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z naszej wyszukiwarki na stronie głównej. Na środku strony jest pasek podobny do tego poniżej.

Po kliknięciu na przycisk po prawej zostaje rozwinięte okienko „dodaj..szukaj”. Powinno ono wyglądać mniej więcej tak jak poniżej.

Po prawej stronie znajduje się lista rozwijana z pozycjami kategorii głównych oraz opcją „szukaj wszędzie”. Wybierając konkretną kategorię główną i wpisując w pole poniżej szukaną frazę naciskamy przycisk „Enter” lub przycisk lupki obok pola do wprowadzania frazy. W przypadku znalezienia wśród wyników wyszukiwania konkretnej pozycji wystarczy kliknąć na istniejący obrazek lub nazwę ogłoszenia pisaną niebieską czcionką.

Po otwarciu konkretnego ogłoszenia możemy przeczytać treść ogłoszenia oraz o ile są dodane zdjęcia ogłoszenia. Maksymalnie może ich być pięć. Oprócz tego można odczytać dokładnie w jakiej kategorii głównej oraz pod kategoriach leży oglądane ogłoszenie. Pyzatym jest tu numer ogłoszenia oraz data dodania. Najważniejszym jednak jest możliwość kontaktu z osobą która zamieściła ogłoszenie. Dostępny jest jeden z dwóch sposobów wybranych przez użytkownika, który dodał ogłoszenie. Pierwszy zależy od udostępnionych danych teleadresowych, np. telefon, email, numer gadu-gadu itp. W przypadku gdyby użytkownik dodający ogłoszenie nie chciał ujawniać swoich danych osobowych, można się z nim skontaktować poprzez formularz kontaktowy pojawiający się po kliknięciu na link „wyświetl formularz”.

Zawsze możemy skorzystać z odnośnika „powrót” aby przenieść się do listy wyszukanych pozycji.
Kolejną metodą jest przeglądanie poszczególnych kategorii oraz zawartości ogłoszeń. Zacznijmy od menu głównego znajdującego się na każdej stronie serwisu, zaraz pod górnym banerem strony tzw. topem.

Po wybraniu kategorii głównej otrzymujemy listę wszystkich aktywnych ogłoszeń w pod kategorii podstawowej. Wygląda to podobnie jak na obrazu poniżej.

Pod menu głównym znajduje się menu pod kategorii podstawowych. Domyślnie jest ustawiona na „wszystkie”, więc przeglądamy wszystkie ogłoszenia z kategorii głównej. Poniżej znajduje się szary panel opcji wyświetlania ogłoszeń z którego pierwsze menu rozwijane powoduje wyświetlenie ogłoszeń jedynie z pod kategorii dodatkowej. Kolejne menu powoduje filtrowanie ogłoszeń poprzez kryterium czasowe. Ostatnią opcją jest odnośnik „pokaż zdjęcia i opis” odpowiadający za zamianę w wyglądzie wyświetlanego ogłoszenia na liście kategorii. Bezpośrednio pod wyświetlanymi ogłoszeniami są przyciski następny i poprzedni do przewijania stron listy ogłoszeń. Przeglądanie szczegółów ogłoszenia jest identyczne z jak w przypadku przeglądania listy wyników wyszukiwania wśród ogłoszeń za pomocą naszej wyszukiwarki. Wystarczy kliknąć na tytuł ogłoszenia lub miniaturkę zdjęcia i zostaniemy przeniesieni do strony z detalami ogłoszenia.

Promowane
Ogłoszenie Kup/Sprzedaj Piękna suknia ślubna w rozmiarze 44/46
Rolnicy.pl
projektowanie stron internetowych, Przemyśl, Warszawa, Rzeszów, Tarnów, - hurtowniapixeli.pl -
Linki
Praca Kalisz
Ogłoszenia w Gdyni
Opole mieszkania
Podkarpacki Katalog Firm
Portal dla Przemyślan
Ogłoszenia Wrocław
regulamin | polityka prywatności | aktualności | reklama | pomoc | kontakt

Super Ogłoszenia - Copyright © 2017 www.super-ogloszenia.com.pl